ارسال نمونه رایگان انواع لوله برق به سراسر ایران

گروه تولیدی اوج آماده ارسال رایگان نمونه  انواع لوله برق ، خرطومی ، قوطی کلید ، اتصالات و سایر محصولات این شرکت به صورت رایگان به سراسر ایران می باشد. نمونه های ما در بسته بندی های با حجم کم طراحی شده اند تا امکان نمایش آن در همه محل ها فراهم باشد.

نمونه ها شامل انواع مختلف لوله برق پی وی سی ، پلی آمید ، خرطومی نسوز و خرطومی رنگی در وزن ها و رنگ های مختلف می باشد. با داشتن این نمونه متخصصین و سازندگان محترم می توانند دقیقا محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و طبق نمونه آن را دریافت نمایند.

ارسال رایگان نمونه لوله برق

هدف دیگر گروه تولیدی اوج از طراحی و آماده سازی این نمونه ها بررسی لوله برق و مقایسه آن با بار ارسالی می باشد. شما با انتخاب محصول مورد نظر از جعبه نمونه ها و بعد از دریافت سفارش خود می توانید آنها را با هم مقایسه نموده و هرگونه مغایرت از لحاظ وزن و جنس را به کارشناسان ما اعلام فرمایید. در صورت تایید کارشناس جنس مرجوع شده و مبلغ مرجوعی بلافاصله عودت داده خواهد شد.

 

جهت هماهنگی و ارسال رایگان  نمونه لوله برق و سایر محصولات برقی مانند قوطی کلید ، فریم هالوژن ، جعبه مینیاتوری و غیره می توانید همه روزه در ساعت اداری با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. لطفا به این نکته توجه کنید که در صورت نیاز به نوع خاص لوله و یا سایر محصولات حتما در زمان درخواست اعلام فرمایید . همچنین می توانید با پر کردن فرم زیر برای  دریافت نمونه اقدام کنید. لطفا شماره تماس خود را به درستی وارد کنید،همکاران ما جهت تایید آدرس و هماهنگی نمونه های ارسالی با شما تماس خواهند گرفت. اگر ۷۲ ساعت بعد از پر کردن فرم با شما تماس گرفته نشد ، جهت دریافت حتما با دفتر فروش تماس بگیرید.

 

 

ارتباط با ما

 

0 دیدگاه