تولید انواع لوله برق طبق سفارش مشتریان

مفتخریم اعلام کنیم که گروه تولیدی اوج امکان تولید انواع لوله برق پلی اتیلن و پی وی سی را طبق سفارش مشتریان عزیز با طول ، رنگ و سایز درخواستی مشتریان عزیز که توانایی تولید آن برای این مجموعه امکان پذیر باشد را بدون دریافت هیچ هزینه اضافی فراهم کرده است.همچنین امکان تولید انواع لوله خرطومی با طول ، رنگ و وزن مشخص نیز برای شما عزیزان فراهم می باشد.

جهت مشاهده تمامی محصولات و خدمات اینجا کلیک کنید.

خرطومی

این شرایط، به متخصصین و مهندسین این امکان را می دهد که از رنگ های مختلف جهت مشخص کردن سیم و کابل تلفن ، سیم و کابل برق ، آنتن تلویزیون، اعلام حریق و غیره در تاسیسات برق ساختمان خود  استفاده کنند،که علاوه بر بهبود تاسیسات،ارزش افزوده ای نیز به ساختمان خود بیافزایند.سیم کشی و کابل گذاری با استفاده از رنگ های مختلف لوله بسیار راحت تر بوده و  با ارایه راهنمای تاسیسات و با مشخص کردن رنگ های متفاوت برای هر نوع از تاسیسات برقی بعد از اتمام کار ساختمان، در صورت بروز هر گونه ایراد ، تعویض سیم و کابل ها به راحتی و با کمترین هزینه و خطا قابل انجام خواهد بود.

همچین با این امکان زیرساخت هوشمند سازی ساختمان، کاملا قابل تفکیک بوده و اجرای آن به صورت مجزا قابل انجام خواهد بود.

امکان سفارش طول و وزن دلخواه لوله برق به فروشندگان عزیز این امکان را می دهد که با توجه به اندازه انبار ،مغازه و امکانات خود اقدام به خرید انواع لوله برق نمایند. همچنین بر اساس تشخیص فروشندگان محترم بر اساس موقعیت مکانی فروشگاه، قابلیت عرضه طیف وسیع قیمتی لوله برق بر اساس وزن و طول فراهم می باشد که این امر به افزایش فروش این عزیزان کمک شایانی خواهد کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس وزن

شما عزیزان می توانید سفارشات انواع لوله برق پی وی سی یا پلی اتیلن خود را با طول و وزن مورد نظر به صورت شاخه ای و یا کلافی و در رنگ دلخواه به کارشناسان ما اعلام فرمایید.مدت زمان تحویل سفارشات بسته به نوع و مقدار سفارش از ۴۸ ساعت تا یک هفته کاری خواهد بود. توجه فرمایید که این خدمت هیچ هزینه اضافی برای شما عزیزان نخواهد داشت و قیمت محصولات رنگی سفارشیدقیقا برابر محصولات پایه با همان کیفیت خواهد بود.

همچین اکثر قوطی کلید های تولید شده در گروه تولیدی اوج نیز در رنگ های متنوع تولید می شوند که جهت هماهنگی با انواع لوله برق قابل عرضه می باشند.

 

 

0 دیدگاه